“Верни мне б@ядь $2,3 млн…а ты $145 верни…”: Як Шустер з Коломойським воювали в прямому ефірі. Відео

“Верни мне б@ядь $2,3 млн…а ты $145 верни…”: Як Шустер з Коломойським воювали в прямому ефірі

 

У вчорашньому ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна” Шустер заявив, що збирається подати позов проти олігарха Коломойського, який раніше звинуватив журналіста, що він нібито брав гроші з гостей своєї програми за участь, коли вона виходила на каналі 1+1, що належить якраз Коломойському.

 

Шустер з Коломойським

 

“Я прийняв рішення подати до суду на Коломойського. Захист честі, гідності і, врешті-решт, моєї професійної репутації”, – сказав Савік Шустер.

Шустер нагадав, що 3 вересня 2015 року його студія підписала контракт з телеканалом “1 + 1”, який діяв до кінця серпня 2018 року. Журналіст також зазначив, що після двох випусків його програму 18 вересня зняли з ефіру телеканалу.

Після демонстрації відео Шустер повідомив, що Коломойський зателефонував в ефір. Варто відзначити, що раніше в цій же програмі бізнесмен по телефону брав участь в дискусії щодо ситуації з “ПриватБанком”.

“Ми з Вами будемо судитися”, – сказав йому Шустер.

“Звичайно, будемо судитися. Ви тільки не лякайте мене судами. Де будемо судитися – в Італії чи в Україні?”, – відповів Коломойський.

“Може, Ви спочатку гроші поверніть за 10 передач, які Ви провели, а потім будемо з Вами розмовляти”, – заявив олігарх, зажадавши від журналіста повернути йому $ 2,3 млн.

 

 

Відео Youtube Shuster online

Повна передача Свобода слова Савіка Шустера – ? ПРЯМИЙ ЕФІР

Як Шустер з Коломойським воювали в прямому ефірі

По матеріалах видання: Страна.UA


“Рука депутата завжди на пульсі подій”: мережа жорстко сміється над вульгарним вчинком депутата Радуцького


На “1+1” ведуча Мосейчук, в прямому ефірі ледве-ледве розняла Тимошенко з міністром Зеленського


 

реф