Стефанчук посміявся з Гончаренка який вів прямий ефір в Раді

 

 

Стефанчук посміявся з Гончаренка який вів прямий ефір в Раді

У Раді своя атмосфера. Гончаренко, попри заборону, веде пряму трансляцію у свій Тік-Ток, а Стефанчук переживає, що той скоро може перейти на сайти для дорослих.

В парламенті сталася нова словесна перепалка між депутатом від “ЄС” Олексієм Гончаренком та головою ВР Русланом Стефанчуком.

Стефанчук попросив Гончаренка не порушувати закон та припинити вести прямий ефір із сесійного залу, щоб не піддавати загрозі життю інших людей.

“Пане Руслане у мене до вас е пропозиція на мільйон. Ви виконуєте закони регламенту, а я виключаю пряму трансляцію на довго”, – заявив Гончаренко.

“Олексію Олексійовичу по перше ми не на базарі. А по друге я дуже переживаю, щоб ви з TikTok не скотилися в Pornhub чи OnlyFans”, – влучно відповів голова ВР Стефанчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   «Путін помер 26 жовтня. Цілком точно»: російський політичний аналітик Соловей у Гордона заявив, що Путін все

Нещодавно, в стінах парламенту також сварилися та ледь не почубилися між собою Микола Тищенко та Олексій Гончаренко, в результаті цього Гончаренко навіть розірвав собі штани. ВІДЕО