“Я не хочу сидеть, я хочу домой”: Зайцева знову подала скаргу на пом’якшення вироку за смертельне ДТП

“Я не хочу сидеть, я хочу домой”: Зайцева знову подала скаргу на пом’якшення вироку за смертельне ДТП

Дронов Геннадій і Зайцева Олена які були засуджені за страшну аварію в місті Харків, в якій загинули шестеро громадян, знову подають скарги до Верховного Суду на свій вирок.

Розповіла про цей факт у себе на Facebook журналістка Доцяк Тетяна. За її словами суд поки скарги не зареєстрував належним чином, і коли буде переглянуто вирок не відомо.

 

Як живе Зайцева в'язниця
Зайцева знову подала скаргу
 

 

“Верховний Суд дав адвокатам засудженої Олени Зайцевої термін до 15 днів, для виправлення помилок в заяві. Подані скарги оформлені неналежним чином” , – заявила про це журналістка.

Також з’ясувалося що Зайцева попросила Верховний суд України закрити провадження у ДТП, а термін винесений у вироку змінити на 5 років умовного покарання.

“Вона не хоче сидіти, вона хоче додому”, – була обурена журналістка. А відшкодування потерпілим, за трагічне ДТП, Зайцева попросила розділити з Дроновим за формулою 70 на 30 відсотків (70% звичайно повинен заплатити Дронов).

 

За скаргою Геннадія Дронова поки точно невідомо чи прийме Верховний Суд її до розгляду. Останнім часом засуджений також замінив свого адвоката.

Як живе Олена Зайцева у в’язниці!

Відео Youtube 

Ексклюзивне інтерв’ю Геннадія Дронова – Умови в’язниці, праця і привілеї.