“Не кричи на мене і не тикай”: В Раді сталася перепалка між Разумковим і нардепами “Евросолідарності”. Відео

В Раді сталася перепалка між Разумковим і нардепами “Евросолідарності”

Сьогодні в парламенті під час розгляду законопроєкту про вступ жителів окупованих територій в українські вузи без здачі ЗНО сталася перепалка між спікером ВР Дмитром Разумковим і нардепами від “Європейської солідарності”.

В Раді сталася перепалка між Разумковим і нардепами "Евросолідарності"
В Раді сталася перепалка між Разумковим і нардепами “Евросолідарності”
 

Спікер парламенту Дмитро Разумков закликав народних депутатів проголосувати за законопроєкт № 3734 у другому читанні і в цілому. Однак, народні депутати від “Європейської солідарності” виступили проти. Вони були згодні голосувати тільки в першому читанні, заблокували трибуну і вимагали “слово”.

“Не кричіть на мене, будь ласка. Чи не підвищуйте на мене голос і пальцем на мене теж тикати не треба. Я вам ще раз можу повторити на російській, і на англійській. Не треба на мене тикати”, – сказав він нардепу від “ЄС”.

В результаті законопроєкт був прийнятий у другому читанні та в цілому. Фракція “ЄС” не дала жодного голосу “за”.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада сьогодні на позачерговому засіданні прийняла в другому читанні і в цілому законопроєкт № 3734 про особливості вступу до установи вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Документ передбачає можливість вступу дітей з окупованих територій Донбасу і Криму (і населених пунктів на лінії зіткнення) в українські вузи без здачі зовнішнього незалежного оцінювання – за вступними іспитами.

Відео Youtube Телеканал ZIK

Ми також розповідали, що скандально відома волонтерка Маруся Звіробій заявила нові погрози на адресу Володимира Зеленського:  “Ти робиш херню, за тобою прийдуть, розумієш?”. Відео