В Росії, прямо в Кремлі застрелився охоронець Путіна

В Кремлі застрелився охоронець Путіна

В столиці РФ Москві, на території Кремля застрелився співробітник підрозділу, який відповідає за особисту охорону президента держави Володимира Путіна.

Про це розповідають Fakty.ua з посиланням на Telegram-канал «Baza», так  співробітник 5-го відділу УЛО СОМ ФСО Росії Михайло Захаров наклав на себе руки під час служби. Відзначається, що дружині, з якою Захаров повинен був незабаром розлучитися, не повідомили про суїцид, розповівши лише про смерть її чоловіка.

В Кремлі застрелився охоронець Путіна
В Кремлі застрелився охоронець Путіна

Причиною суїциду могло стати «байдуже ставлення керівництва ФСТ до умов роботи співробітника і численні переробки» – в одну з останніх змін Захаров знаходився на роботі понад 15 годин.

За словами колег загиблого, в ФСТ відчувається нестача кадрів – залишилися на службі змушені працювати за себе, та «за того хлопця», причому без доплат.

Про вік охоронця який наклав на себе руки не повідомляється, проте судячи з фото, яке розмістили в Telegram-каналі, це був молодий ще чоловік.

Раніше ми розповідали, що президент РФ Володимир Путін перелякав всіх своїх «зомбо прихильників» виступом в прямому ефірі. Так глава Кремля почав задихатися від кашлю в прямому ефірі. ВІДЕО