Що з Путіним? Глава Кремля почав задихатися від кашлю в прямому ефірі. Відео

Глава Кремля почав задихатися від кашлю в прямому ефірі

За останній час навколо стану здоров’я президента РФ Володимира Путіна ходить багато різних чуток. Були новини й про те, що він нібито хворий на хворобу Паркінсона, і щось говорили про ботокс і підтяжках його особи, а тепер кажуть ще й про ймовірний діагноз в інфекції коронавірусу.

Глава Кремля почав задихатися від кашлю в прямому ефірі
Глава Кремля почав задихатися від кашлю в прямому ефірі

Попри те, що глава пресслужби Путіна Дмитро Пєсков кожен раз зводить нанівець всі ці чутки, що з’являються щораз, відео в мережі говорить саме за себе.

В мережі було опубліковане цікаве відео, де можна побачити, як під час онлайн-ефіру президент РФ починає запинатися. Цілком ймовірно, зсередини його душить кашель. І, в якийсь момент, він просто не витримав і почав кашляти. Раз за разом.

Після кашлю у Путіна змінився голос, він став більш хрипкий. Користувачі соціальних мереж з сарказмом почали коментувати ці кадри, припускаючи, що глава Кремля міг заразитися на коронавірус.

Джерело інформації 

Раніше в пресі навіть з’явилася інформація що російський президент Путін найближчим часом, в січні наступного року, може піти у відставку. Причиною тому є стан його здоров’я.