Федина заявила що готова вибачитися перед Зеленським, якщо він і партія “Слуга Народа” вибачяця теж. Відео

 

Федина заявила що готова вибачитися перед Зеленським, якщо він і партія “Слуга Народа” вибачаця теж

 

Депутат Софія Федина, виступаючи в ефірі телеканалу Прямий, заявила, що готова принести свої вибачення перед Володимиром Зеленським.

При цьому народна обраниця, що представляє в парламенті 9-го скликання партію «Європейська солідарність», підкреслила, що зробить це тільки після того, як президент і члени фракції «Слуги народу» принесуть вибачення за всі свої слова, що ображають українців, українських військових і державність.

 

Федина заявила що готова
Федина заявила що готова вибачитися перед Зеленським
 

>

 

За словами Софії Федини, вона згодна принести свої вибачення Володимиру Зеленському, але на певних умовах. Народна обраниця пояснила, що зробить такий крок лише після того, як президент, разом з членами його політичної сили в парламенті, теж вибачаться за всі слова, що ображають українських громадян, військових і державність в цілому.

Також Федина наголосила, що будь-хто має розуміти – що в першу чергу він саме людина, і лише потім – президент.

Народна обраниця вибачиться перед Зеленським, але тільки після того, як почує вибачення за Україну, яку порівняли з повією, за жарти про те, як били активістів на Майдані, за глузування над українською армією, та пісню про згорілий будинок Гонтаревої.

 

Відео Youtube Телеканал Прямий

Нагадаємо що після загрози життю Зеленському, депутат парламенту Дубинський закликав відкрити справу на депутата партії Порошенко Софію Федини

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------