У спортклубі Порошенка «5 елемент» заявили про «політичне замовлення» після штрафу за порушення карантину. Відео

У спортклубі Порошенка «5 елемент» заявили про «політичне замовлення»

Як відомо, столичні правоохоронці навідалися в спортивний клуб експрезидента Петра Порошенка «5 елемент» та закрили його за порушення карантину вихідного дня.

Про це було повідомлено в пресслужбі столичної поліції.

У спортклубі Порошенка «5 елемент» заявили про «політичне замовлення»
У спортклубі Порошенка «5 елемент» заявили про «політичне замовлення»

Правоохоронцями було виявлено, що спортивний комплекс «5 елемент» в Подільському районі працює у звичайному режимі, ігноруючи карантин вихідного дня.

Поліцейські спочатку попередили адміністрацію закладу про відповідальність, однак ті відмовилися закривати спортклуб. Тому правоохоронці склали адміністративний протокол, а також порушили кримінальну справу за ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь).

Дирекція спортклубу заявила, що вони не будуть працювати 15 листопада через тиск правоохоронців. А генеральний директор Наталія Щербій у зверненні заявила, що поліція виконує «політичне замовлення».

Нещодавно ми розповідали, що Петро Порошенко ганяє по Києву зі швидкістю 130 км/год. Так автомобілі експрезидента України Петра Порошенка хвацько ганяють по вулицях столиці, вони порушують всі встановленні правила ПДР. ВІДЕО