Петро Порошенко ганяє по Києву зі швидкістю 130 км/год

 

Автомобілі експрезидента України Петра Порошенка хвацько ганяють по вулицях столиці, вони порушують всі встановленні правила ПДР.

Петро Порошенко ганяє по Києву зі швидкістю 130 км/год
Петро Порошенко ганяє по Києву зі швидкістю 130 км/год

Так сьогодні, “Мерседеси” з головним лідером “Європейської солідарності” Петром Порошенко та його охороною за менш ніж 15 хвилин заробили три штрафи. Щоб не стояти в пробках на вул. Набережно-Хрещатицькій (Київ), кортеж з автомобілів п’ятого президента зробив обхідний маневр.

Авто експрезидента звернули на Володимирський узвіз з крайнього правого ряду, але такі маневри дозволені тільки з лівої смуги. Також круті іномарки Порошенка перед світлофором перетнули розмітку суцільної лінії, щоб втиснутись в щільний потік інших автомобілів.

За такі правопорушення простим громадянам виписують штраф в розмірі 255 грн, однак це неможливо зробити для наших політиків.

Згідно із закону “Про охорону органів державної влади та посадових осіб” експрезидент Петро Порошенко довічно користуються послугами державної охорони. Цей нормативно-правовий акт має пріоритет над ПДР, тому політик за перевищення швидкості на дорогах не може бути покараний, та притягнутий до відповідальності.

Відео Страна.ua

Ми також розповідали, комедійні актори студії Квартал 95 у своєму новому випуску дуже глумливо посміялися над п’ятим президентом України Петром Порошенком. Кварталівці показали персонаж Порошенка як любителя алкогольних напоїв. ВІДЕО