У Білорусі проходять масові мітинги

Сьогодні в багатьох містах Білорусі проходять масові акції протесту проти тиску влади на опозиційних лідерів.

У Білорусі проходять масові мітинги
У Білорусі проходять масові мітинги

 

У Мінську пройшли акції на підтримку та захист блогера Тіхановскої Світлани. Мітингувальники почали збір підписів для висунення її як кандидата в президенти країни.

За даними організаторів на мітинг в столиці прийшло близько трьох тисяч осіб. Також багато активістів вийшло і в інших містах, в Гомелі, Кобрині і Вітебську.

Не обійшлося без бійок і арештів, так за інформацією білоруських ЗМІ, в Мінську правоохоронцями був затриманий опозиціонер Статкевич Микола. Про інші гучні затримання поки немає інформації.

Нагадаємо що вибори президента Білорусі призначені на 9 серпня 2020 року. Так не змінний лідер країни Олександр Лукашенко, який уже 25 років при владі, знову має намір стати президентом, і “батьком” всім білорусам.

Відео Народна Грамада

Як ми вже повідомляли, депутат парламенту, і колишній журналіст Дубинський Олександр заявив про свою участь в оголошеному праймеріз кандидата у мери столиці України від партії “Слуга народу” /

“У нас які тільки мери не були, і алкоголіки, і наркомани, а зараз мер-ідіот … я йду щоб це виправити”, – заявив у своєму новому відео Дубинський.