Куди пропав Лукашенко?

 

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не раз критично висловлювався про епідемію коронавірусу, називаючи її «психозом» і ігноруючи рекомендації ВООЗ, як на особистому рівні, так і на республіканському. 

Куди пропав Лукашенко?
Куди пропав Лукашенко?

Останнім часом Лукашенко постійно з’являвся в ефірах державних ЗМІ Білорусі, при цьому, ігноруючи необхідність носіння засобів індивідуального захисту і соціальну дистанцію. Водночас, як розповідає видання “UkrainianWall”, протягом останніх днів президент не з’являється в ефірі телебачення – там крутять ефірні записи з Лукашенком.

Відсутність Лукашенко в ефірах пояснюється його зайнятістю в вигляді «роботи з документами». При цьому, в Мережі вже згадали, що «роботою з документами» свого часу виправдовували зникненням з медіа президента РФ Бориса Єльцина, хоча насправді в той час він був госпіталізований.

Різке зникнення Лукашенко викликає більше питань з урахуванням того, що 21 квітня з’ясувалося про підтвердження діагнозу COVID-19 у хокеїста аматорської збірної команди Лукашенко з хокею – останній раз президент Білорусі контактував з хокеїстом 11 квітня.

А днями з’явилася інформація про те, що чоловічий монастир, храм на території якого відвідав Лукашенко на Великдень, був закритий на карантин через виявлення там кількох випадків коронавірусу.

Станом на 1 травня в Білорусі було виявлено 14 917  випадків інфікування коронавірусів, приріст за добу – 890 осіб.

 

 

Як ми уже повідомляли, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв жорстко відреагувати на рішення виконкому Черкаської міськради про відкриття магазинів і літніх терас кафе в умовах пандемії коронавірусу: Ви загралися” – Арсен Аваков