“Який хазяїн, такі і жарти”: Телеканал “Прямий” почав вибачатися за автоматників в масках в прямому ефірі. Відео

Телеканал “Прямий” почав вибачатися за автоматників в масках в прямому ефірі

 

Журналісти телеканалу “Прямий” почали вибачатися за “тупий” гумор, коли під час прямої телетрансляції в студію ввірвалися військові з автоматами і в масках.

Про це було зроблено заяву у зверненні журналістів на  сайті телеканалу “Прямий”.

 

Телеканал "Прямий" почав вибачатися
Телеканал “Прямий” почав вибачатися за автоматників в масках в прямому ефірі
 

 

Представники телеканалу зазначили, що фрагмент вечірнього ток-шоу в п’ятницю з людьми в “балаклавах” і камуфляжі викликав дуже негативну і бурхливу реакцію в мережі.

Вони виправдовують свій перформанс тим, що хотіли показати “всю абсурдність ситуації в країні”, де такі сюрпризи “трапляються майже щодня”.

“Ми хотіли сказати, що таке може статися з кожним, в будь-який час і в будь-якому місці. Але ми інформаційний канал, і жарти – це не наше. Тому телеканал” Прямий “щиро вибачається, перш за все, перед нашими глядачами, за таку невдалу і недоречну в даному питанні інтерпретацію ситуації “, – було сказано в повідомленні.

 

Відео Youtube Телеканал Прямий

Нагадаємо, що вчора, у прямому ефірі  в студію каналу “Прямий” увірвалися люди в масках, камуфляжі і зі зброєю , імітуючи таким чином “захоплення” телеканалу. Глядачі в студії не відразу зрозуміли, що це інсценування і почали ховатися під стільці.