“Дебіли, ваші жарти тупорилі”: Захоплення каналу Порошенко «спецназом» до смерті налякало глядачів в студії. Відео

Захоплення каналу Порошенко «спецназом» до смерті налякало глядачів в студії

Під час прямого ефіру на телеканалі Прямий вирішили продемонструвати жартівливе захоплення студії бійцями Державного бюро розслідувань, які перед цим робили обшук в рамках кримінального провадження у власника телеканалу.

На відео можна побачити, як під час дискусії в приміщення студії під звуки пострілів увірвалися співробітники правоохоронних органів.

 

Захоплення каналу Порошенко
Захоплення каналу Порошенко

Телеведучий програми Микола Вересень раптово падає, так ніби в нього поцілили зі зброї. Всі учасники по вигляду дуже шоковані, а глядачі в паніці взагалі почали ховатися під стільці.

Дуже награно приховував подив і сурдоперекладач програми.

Але в кінці з’ясовується, що уявний спецпідрозділ захопив студію Прямого, щоб зробити Селфі з раптово ожившим Вереснем і його співведучою Світланою Орловською, яка спостерігала за тим, що відбувається, не дістаючи рук з кишень.

Ведучі зізналися, що захоплення студії виявився просто жартом, своєрідною пародією на обшуки влади проти них.

Але у мережі, такий “тупий” гумор сценаристів Порошенко не сподобався багатьом. Користувачі зазначили що такий розіграш був не особливо приємний гостям програми.

«Жарти тупорилі! Люди похилого віку, адже сидять! Думати треба!», «У вас зовсім зозуля поїхала!», «Це перебір, друзі», « З такими речами не жартують», – написали користувачі в коментаріях під відео в YouTube.

 

Відео Youtube Телеканал Прямий

По матеріалах видання: provokators.top