“Це я убила Еріку”: Український телеканал оскандалився під час звернення Зеленського по коронавірусу

Телеканал ICTV оскандалився під час звернення Зеленського

Доволі курйозний випадок трапився під час відеозвернення президента України Володимира Зеленського.

Так на телеканалі ICTV стався технічний збій під час трансляції відеозвернення президента України Володимира Зеленського. Поки глава держави розповідав, як українцям можна повернутися додому в умовах карантину, в нижній частині екрана мелькали субтитри, ймовірно, з якогось детективного фільму або серіалу.

Телеканал ICTV оскандалився під час звернення Зеленського
Телеканал ICTV оскандалився під час звернення Зеленського

Курйозне відео з помилковими субтитрами миттєво розлетілося по соціальних мережах.

Коли президент Зеленський говорив про чартерні рейси та застряглих у відпустці співгромадян, раптово з’явився напис: “Це я убила Еріку”.

Після шокуючого визнання у вбивстві Еріки пішов набір не менше дивних фраз: “Вона забрала в мене кохану людину. Вибачте мене, якщо зможете. Белла Осмоловський. Чому надруковано? Чому не від руки? Крістіан, принеси сходи. Ворсинки від мотузки спрямовані вгору. Таким чином, тіло підтягували вже після смерті “.

У соцмережах вже обговорюють, що для глухонімих глядачів побачене напевно стало найсильнішим шоком.

 

Джерело інформації

Як ми уже розповідали, китайські вчені провели дослідження, щоб з’ясувати, чи існує зв’язок між групою крові і сприйнятливістю до нового типу коронавируса. Так вчені дізналися, з якою групою крові більший шанс заразитися коронавірусом.


Ми також повідомляли що народний депутат від «Слуги народу» Юрій Корявченков, відомий як Юзик з «95 Кварталу», спровокував дорожньо-транспортну пригоду неподалік від будівлі парламенту України.

А наш знаменитий український боксер Олександр Усик в бесіді з американськими журналістами попросив використовувати при зверненні до нього російський варіант імені: «Не називайте меня Олександр, я Александр». Відео

 

Optimized with PageSpeed Ninja