Суд заарештував депутата Олександра Юрченка на два місяці, з можливістю вийти під заставу у 3 млн грн. ВІДЕО

Суд заарештував депутата Олександра Юрченка на два місяці, з можливістю вийти під заставу у 3 млн грн

Сьогодні вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід депутату Верховної Ради Олександру Юрченко. Його підозрюють у хабарництві. Парламентарія взяли під варту з альтернативою застави в розмірі 3 мільйони гривень.

Суд заарештував депутата Олександра Юрченка
Суд заарештував депутата Олександра Юрченка

У разі, якщо за Юрченко буде внесена застава, його випустять з СІЗО. Але водночас на депутата покладуть ряд зобов’язань – він повинен з’явитися за першим викликом, не змінювати місце проживання, здати на зберігання закордонного паспорта, носити електронний браслет, а також йому заборонять спілкуватися з іншими фігурантами у справі.

В ході засідання прокурор САП просив для підозрюваного арешт з можливістю вийти під заставу в розмірі 6,4 мільйона гривень. Адвокати депутата будували захист на тому, що НАБУ провело операцію під прикриттям, що можна розцінити як провокацію.

Сам Юрченко всі підозри заперечує і запевняє, що не вимагав і не брав з кого-небудь гроші.

– Ніякого відношення до того, що подається в матеріалах досудового розслідування, я не маю. Ніякі кошти я не брав, нікого до надання мені якихось коштів я не підбурював, про що свідчать і підтверджують ті обшуки, які у мене були проведені абсолютно у всіх місцях. Нічого органи попереднього розслідування не знайшли, – заявив депутат.Джерело