“Юля Володимирівна, пішли!”: Як Стефанчук жорстко тролив Тимошенко – вся Рада плакала від сміху. Відео

 

“Юля Володимирівна, пішли!”: Як Стефанчук жорстко тролив Тимошенко – вся Рада плакала від сміху

Під час останього засідання Верховної Ради, на якому обговорювалося питання правок до законопроекту про ринок землі, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко всіма силами намагалася не дати спікеру зайняти своє місце на трибуні. 

Стефанчук жорстко тролив Тимошенко
Як Стефанчук жорстко тролив Тимошенко
 

>

При цьому Тимошенко посилено вмовляли відмовитися від своїх намірів і покинути трибуну. Про це пише видання “UkrainianWall”.

Під час обговорення внесення правок в законопроект №2078 “Про обіг земель сільськогосподарського призначення” в сесійній залі Верховної Ради України опозиційні сили на чолі з лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко заблокували трибуну, щоб не дати можливості зайняти своє крісло спікера голові Верховної Ради Дмитру Разумкову.

При цьому Юлія Володимирівна стійко несла свій пост, так що навіть перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук не зміг умовити її піти з ним і припинити свої дії, що блокують роботу депутатів.

Руслан Стефанчук дуже просив Юлію Тимошенко піти з ним, оскільки всі її вже чекали. Він навіть пообіцяв повести лідера “Батьківщини” під ручку, підставивши при цьому свій надійний лікоть. Але Юлія Володимирівна ретельно ігнорувала вмовляння Стефанчук і навіть не повернула до нього голови.

При цьому перший заступник голови навіть згадав старовинне звернення при запрошенні на весілля: “Тато просили, мама просила и я вас прошу”, а також додав: “спікер просив, віце-спікер просив, Юлія Володимирівна, пішли зі мною”. Але старання Стефанчук залишилися непоміченими непохитною Тимошенко.

 

 

Як ми повідомляли екс-прем’єрка України Юлія Тимошенко під час блокування трибуни так вчепилась в мікрофон спікера, що пошкодила до крові руку. Але як пишуть в коментарях…”Не може бути що вона в такому неадекватному стані нікого непоцарапала))”

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------