“Продаються Слуги Народу” Постійно незадоволена Тимошенко в істериці виставила партію  на продаж

“Продаються Слуги Народу” Постійно незадоволена Тимошенко в істериці виставила партію  на продаж

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в своєму Facebook опублікувала «оголошення про продаж» депутатів партії президента України Володимира Зеленського «Слуга народу».

 

Продаються Слуги Народу

 

Таким чином вона прокоментувала заяву депутата Верховної ради від «Слуги народу» Євгена Брагара, який порадив пенсіонерці продати собаку, щоб заплатити за послуги ЖКГ.

«У мене є оголошення:«Продаються слуги народу. Особливої породи: без мізків і совісті. Ціна символічна», – написала постійно незадоволена Тимошенко.

 

 

Але поки такі депутати як Брагар підставляють нашого президента перед народом, то на «Каналі 112» сама Тимошенко в передачі «Свобода слова Савіка Шустера» закатала нову істерику і сварку з головою Мінекономіки Тимофієм Миловановим через законопроєкт про працю.

 

Відео Youtube Shuster online

 

Нагадаемо що депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Брагар Євген приніс вибачення за пропозицію пенсіонерці продати свою собаку, щоб розрахуватися за заборгованість в комунальних послугах. Відповідний пост депутат опублікував 1 лютого на своїй сторінці в Facebook