Включили задню? “Схеми” заявили, що не стверджували, ніби Зеленський зустрічався з Патрушевим в Омані

“Схеми” заявили, що не стверджували, ніби Зеленський зустрічався з Патрушевим в Омані

Як повідомляє видання “Страна”, редакція програми “Схеми” опублікувала свою позицію з приводу ситуації, що склалася навколо останнього випуску передачі про те що відбулася в Омані, а саме зустріч Володимира Зеленського з Миколою Патрушевим.

 

Схеми - Зеленский - Оман
Схеми – Зеленский – Оман
 

 

В редакції чомусь почали дивуватися з приводу наміру Офісу президента подавати в суд за брехню. Заява авторів програми опубліковано в Facebook і на сайті “Радіо Свобода”.

У заяві журналісти роблять упор на те, що вони не стверджували, що мала місце зустріч Патрушева і Зеленського в Омані.

“Якщо в ОП хочуть спростувати зустріч Патрушева і Зеленського – то, по-перше, в матеріалах немає тверджень про те, що така зустріч відбулася. По-друге, позиція Офісу президента була в повній мірі представлена ​​в сюжеті, – сказано в заяві.

Також редакція “Схем” звинуватила Офіс президента в тиску на журналістів.

 

“Замість того, щоб відповісти на питання, які до сих пір залишаються без відповіді, і прояснити досі незрозумілі моменти – Андрій Єрмак і Офіс президента в своїх заявах вдаються до дискредитації редакції і погрожують судом журналістам, які намагаються пролити світло на всю цю історію .

Також через вихід нашого матеріалу Офіс президента дозволив собі зробити публічний сигнал-попередження Громадському мовнику, що важко тлумачити інакше, ніж тиск і втручання в редакційні справи “, – йдеться в заяві редакції.

 

В Оман прилітав секретар Ради безпеки РФ, коли там був Зеленський || СХЕМИ №246

Схеми – Зеленский – Оман