Що сталося з Євгеном Кошовим? Артист “95 Кварталу” налякав мережу своїм виглядом

Що сталося з Євгеном Кошовим?

Перша зірка студії “95 Квартал” Євген Кошовий під час карантину часу дарма не втрачає. Він зважився на зміну зовнішності і поділився фото в соцмережі. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

Що сталося з Євгеном Кошовим? 
Що сталося з Євгеном Кошовим? 

Під час карантину у багатьох з’явився вільний час для втілення планів, які відкладалися в довгий ящик. І якщо деякі взялися за перегляд фільмів і читання книги, то шоумен Євген Кошевий пішов далі.

Євген Кошовий полюбився українцям за свій іскрометний гумор і видатну зовнішність. Однак, як виявляється, не все в собі влаштовувало коміка. Поки карантин загнав всіх українців по домівках він зважився на серйозні зміни в зовнішності. І карантин, який продовжили до 24 квітня зіграв йому на руку.

На сторінці шоумена в Інстаграм з’явилося фото в Сторіс, де Кошовий поділився з користувачами новиною про те, що зважився змінити форму носа.

“Вирішив зробити ринопластику до закінчення карантину. Вийду на вулицю іншою людиною”, – підписав він фото.

 

Кращі номери з Кошовим “95 Квартал

Як ми уже повідомляли, служба безпеки затримала винуватця в підготовці вбивства Адама Осмаєва. Генерал-майор Служби безпеки України (СБУ) Валерій Шайтанов затриманий за підготовку вбивства Адама Осмаєва на замовлення російських спецслужб. Про це повідомила прес-служба СБУ