Батька в реанімації? Стало відомо, що насправді трапилося з Лукашенком та який його стан. Відео

Що насправді трапилося з Лукашенком та який його стан

 

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, по всій видимості, зіткнувся з серйозними проблемами зі здоров’ям: вночі сімнадцятого липня його доставили в лікарню з гіпертонічним кризом. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

Що насправді трапилося з Лукашенком
Що насправді трапилося з Лукашенком

Так “Klymenko Time ” з посиланням на джерело з Telegram-каналу, пости в якому становить родичка співробітниці президентської клініки, повідомляє, що в п’ятницю, сімнадцятого липня, главу країни доставили в лікарню пізно ввечері в терміновому порядку. Крім цього, президенту скасували всі намічені зустрічі на суботу та неділю.

Причиною погіршення стану президента Білорусі автор каналу називає сильний стрибок тиску. Коли його доставили в Республіканський клінічний медичний центр в Жданович, то поставили діагноз – гіпертонічний криз. Самопочуття Лукашенко погіршився після зустрічі з прем’єр-міністром Російської Федерації Михайлом Мішустін, деякі користувачі мережі пов’язують ці два факти.

За іншими версіями новинних Telegram-каналів, у президента трапився зовсім не гіпертонічний криз, а інсульт. Прессекретар президента, втім, заперечує всі версії і залишила в коментарях “Ехо Москви” пост “не дочекаєтеся”, натякаючи на те, що з білоруським главою все в порядку.


Як ми також розповідали, президент Білорусі Олександр Лукашенко опублікував свою подану декларацію про доходи. Судячи з декларації про доходи, глава держави заробляє більше чим 4,5 тисячі доларів на місяць. Також Лукашенко вказав в декларації, що він – безхатько.

реф