Зниклі під Києвом мати і дочка виявилися живими. СБУ розіграло вбивство щоб взяти кілерів і замовників. Відео

СБУ розіграло вбивство щоб взяти кілерів і замовників – Зниклі під Києвом мати і дочка виявилися живими

 

 

Службі Безпеки України разом з поліціею вдалося запобігти замовному вбивству двох жінок. Це Надія Головач і її дочка Юлія Зайкова, яких напередодні спочатку оголосили зниклими в районі Броварів Київський області, а потім з’явилося повідомлення, що їх знайшли вбитими.

 

 

СБУ розіграло вбивство

 

 

 

Як з’ясувалося, мати і дочка живі. Вони брали участь в інсценуванні свого вбивства. Про це повідомляється на сайті регіонального  ГУ НП .

 

 

 

Уточнюється, що під час успішної спецоперації правоохоронці Київської області вийшли на групу замовників злочину. Затримано четверо підозрюваних в організації замовного вбивства двох жінок, життя яких оцінили в 50 000 доларів США. Спецоперація закінчилася вдало – мати і дочка залишилися живі.

 

 

 

 

“Замовником виявився колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові суперечки щодо поділу майна після розлучення.

 

 

 

Переслідуючи корисливу мету, усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини і її дочки, діючи в змові з уже своєю третьою дружиною, він замовив і проплатив вбивство “, – написав на своїй сторінці в соцмережі керівник поліції Київської області Андрій Небитов.

 

 

СБУ розіграло вбивство

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optimized with PageSpeed Ninja