Саакашвілі та Венедиктова об’єдналися! Вперше в історії таке! Стара влада швидко почала панікувати

Саакашвілі та Венедиктова об’єдналися!

 

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова зустрілася з представниками Національної ради реформ і бізнес-асоціацій, щоб обговорити шляхи зменшення тиску на бізнес і підвищення у нього довіри до правоохоронних органів. Про це повідомляється на сайті ОГПУ.

Саакашвілі та Венедиктова об'єдналися!
Саакашвілі та Венедиктова об’єдналися!
 

У зустрічі взяли участь глава Виконкому Нацради реформ Міхеїл Саакашвілі, представники ЄБА, Союзу українських підприємців, Американської торговельної палати в Україні, CEO Club Ukraine, БІЗНЕС 100 і Української вітроенергетичної асоціації.

«Генпрокурор повідомила про заплановані реформи та зміни в Офісі Генерального прокурора і поділилася баченням захисту бізнесу від тиску правоохоронних органів. Також вона наголосила на важливості налагодження комунікації між бізнесом та Офісом Генерального прокурора», – повідомляє пресслужба прокуратури.

Венедиктова анонсувала створення при Офісі Генпрокурора управління із захисту інвестицій.

Генпрокурор ініціювала додаткову зустріч, в ході якої з представниками Національної ради реформ, уряду і законодавчих органів для розробки «дорожньої карти» щодо повернення активів в країну.

 

 

 Як ми уже розповідали, нещодавно Михайло Саакашвілі поділився цікавою історією про експрезидента України Петро Порошенко: “Коли він мене побачив, то з такою швидкістю рвонув, що я сміявся”. Відео