Жителів Києва налякав гігантський «гриб»

 

Увечері в п’ятницю над Києвом з’явилася величезна хмара, за своєю формою вона нагадувала величезний гриб. І, попри вітер, «воно» не рухалося. Багато користувачів розмістили фото явища, а деякі висловили побоювання, що це може бути пов’язано з промисловою діяльністю або навіть з НЛО.

Жителів Києва налякав гігантський «гриб» 
Жителів Києва налякав гігантський «гриб» 

«Я вже думала, що нас прилетіли рятувати інопланетян», «Багато хто подумав, що НЛО», «Як НЛО … може інопланетяни з іншої галактики ….?» — частково з часткою іронії, а частково серйозно висловилися українські користувачі.

Однак на сторінці Державної служби України з надзвичайних ситуацій з’явилося повідомлення, що побоюватися того, що відбувається не варто. Це явище називається «наковальня», такі хмари утворюються вкрай рідко.

Жителів Києва налякав гігантський «гриб» 

«Нечасто зустрічається та утворюється на гребені вітряних хвиль, які відбуваються в результаті подолання вітру перешкод», — стверджують в держслужбі. Раніше такі хмари були помічені в Вінниці, Київській та Тернопільській областях, йдеться в повідомленні.

Відео Max Poly

Як ми також повідомляли, на цій неділі мережа була обурена опублікованими знімками з колонії де відбуває покарання Олена Зайцева. На фотографіях винуватиця смертельного ДТП  в Харкові, як нічого не бувало, загоряє собі в тюремному дворику поки інші засуджені працюють в цехах.