«Аеропорти будуть захоплені, снайпери всіх розстріляють»: Жириновський знову погрожуе Україні.Відео

«Аеропорти будуть захоплені, снайпери всіх розстріляють»: Жириновський знову погрожуе Україні. 

 

Одіозний лідер ЛДПР, депутат нелегітимної російської Держдуми Володимир Жириновський в ефірі пропагандистського ток-шоу «Вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1» видав нову порцію безглуздих і кровожерливих заяв про Україну.

 

Так, він зазначив, що «всім вигідно, щоб територія України була полем битви» і «всеевропейским тиром». Після цього він висловив свої хворобливі фантазії, що «Порошенко пригадав, як Москву, тому що йому набридло принижуватися» перед Заходом. Після цього скандальний політик почав погрожувати.

 

Жириновський знову погрожуе Україні
Жириновський знову погрожуе Україні

 

 

«Це буде тривати, поки  не лопне терпіння у російського царя. Після цього почнеться інша політика … тому їм би всім завмерти зараз на Україні, всім заткнутися і чекати милості російського царя, щоб він не віддавав той чи інший наказ. Тому що будуть не ввічливі люди, чоловічки, а будуть люті жорсткі дії », — сказав несамовитий політик, додавши, що в Україні« ніхто не встигне нікуди втекти ».

 

«Скрізь всі аеропорти будуть захоплені і всіх вас снайпери будуть розстрілювати», — додав Жириновський, більше нагадуючи пацієнта психіатричної лікарні. Нагадаємо, раніше він назвав дату початку Третьої світової війни.

 

Відео Youtube

 Источник информации: replyua