«Ну добре, що хоч ж * пу не вивалила, як зазвичай»: Настю Каменських назвали жирною через нові фото в мережі

 

Настю Каменських назвали жирною через нові фото в мережі

  Українська співачка Настя Каменських , яка вже більше року виходить на сцену під псевдонімом NK, поділилася зі своїми шанувальниками новим фото і нарвалася на критику.   Новий знімок з’явився на її особистій сторінці в «Інстаграм». Знаменитість позує в сірому гольфі і такого в джинсах, при цьому зібравши волосся в пучок. Примітно, що Каменська на фото без грама макіяжу.    
Настю Каменських назвали жирною
Настю Каменських назвали жирною через нові фото в мережі
    Одні шанувальники захопилися фігурою і зовнішністю артистки, зазначивши, що вона розкішно виглядае. Інші ж підкреслили, що не дивлячись на всі її старання, вона як і раніше «в тілі».   «Дуже красива жінка! Обожнюю Ваш голос і вас одягнену »,« Еврейка типова !!! Ну добре, що хоч ж * пу не виклала, як зазвичай »,« Дуже красива і сексуальна жінка! »,« Куди їй худнути? Вона і так худа »,« Ти старієш !!! Більше спорту »,« Ого, скільки жовчі з людей поперло, зовсім подуріли від своєї заздрості. Як мінімум поваги Настя заслужила однозначно. А що в своєму житті зробили ви? », — написали в коментарях передплатники Насті Каменської.  

Instagram NK | Nastia Kamenskykh

Настю Каменських назвали жирною Источник информации: replyua

 

 

Головне: СБУ зірвала теракт у харківському метро. Відео «Аеропорти будуть захоплені, снайпери всіх розстріляють»: Жириновський знову погрожуе Україні.Відео