Зеленський відвідав у госпіталі курсанта який вижив після аварії АН-62

Глава держави Володимир Зеленський опублікував фотографію курсанта, який вижив у катастрофі літака АН-26 під Харковом. Він провідав вцілілого у катастрофі хлопця в лікарні.

Фото опубліковано на сторінці глави держави в Facebook.

Зеленський відвідав у госпіталі курсанта
Зеленський відвідав у госпіталі курсанта

«20-річний В’ячеслав Золочівський народився в сорочці … Вночі В’ячеслав прийшов в себе біля уламків літака Ан-26, в якому летіла вся команда, друзі, побратими … Один з хлопців поруч горів, і Слава кинувся її гасити. Йому вдалося дати ще один шанс іншому курсанту, який проте, на жаль, помер від опіків сьогодні вранці», — написав президент України.

Також Володимир Зеленський побажав курсанту сил, щоб оговтатися від трагедії.

Своєю чергою начальник госпіталю Едуард Хорошун заявив, що курсант який вижив в авіакатастрофі під Чугуєвом може бути виписаний найближчими днями.

А В’ячеслав Золочівський, який єдиний вижив в катастрофі зміг прокоментувати те, що трапилося.

«Все відбувалося як у комп’ютерній грі: коли прийшов до тями, то побачив, як горить товариш. Допомагав гасити полум’я на ньому, але, на жаль, мій товариш сьогодні помер в лікарні», — розповів курсант.

Раніше президент України Володимир Зеленський побував на місці катастрофи літака Ан-26, вшанував пам’ять загиблих, оголосивши 26 вересня вдень жалоби в Україні.

Відео НАШ