Зеленський уже не стримався і різко висловився на адресу Медведчука. Відео

 

Зеленський уже не стримався і різко висловився на адресу Медведчука

   
Президент України Володимир Зеленський звернувся до президента Росії Володимира Путіна із закликом виконати рішення Міжнародного трибуналу з морського права і повернути 24 українських моряків. Про це він заявив під час короткого брифінгу 27 червня.
     
Зеленський
Зеленський різко висловився на адресу Медведчука

«У всіх нас є діти, звільніть моряків»,  — сказав він.
   
Коментуючи анонсоване звільнення чотирьох українських полонених, про який з Путіним домовився один з лідерів партії «Опозиційний блок-За життя» Віктор Медведчук, Зеленський підкреслив, що не розуміє, як того можна було залучати до переговорів.
    пари матч    
Нагадаємо, в мережі з’явилися імена українців, яких можуть звільнити так звані «влади» «ДНР» і «ЛНР»  — Великий Дмитро Миколайович, 1988 року народження., Військовий ВСУ, потрапив в полон 11.09.2016; Веремейчик Яків Петрович, 1986 року народження., Військовий ВСУ, потрапив в полон 25.05.2018; Міхєєв Едуард Анатолійович, 1964 року народження., Цивільний, затриманий бойовиками 16.10.2017; Горяїнов Максим Анатолійович, 1984 року народження., Військовий ВСУ, потрапив в полон 22.05.2019.
  Відео Youtube НАШ.МАКСІ-ТВ

Переговори Віктора Медведчука і сепаратистів «ДНР» і «ЛНР» в Мінську. Повне відео 27.06.19

Джерело інформації: fakty.ua  

 

 

Трамп пожартував над Путіним про російське втручання у вибори. Відео «Мир сошел с ума»: Кращими Instagram-публікаціями початку 2019 стали опухлі ноги і яйця .