Зеленський своїм англійським викликав сміх в залі: «Привіт, дорогий прем’єр-міністр. Це все» . Відео

Зеленський своїм англійським викликав сміх в залі: «Привіт, дорогий прем’єр-міністр. Це все» 

 

 

Український президент Володимир Зеленський два рази розсмішив присутніх на прес-конференції в Торонто журналістів. Нагадаємо, що глава держави прибув до Канади, де зустрівся з главою канадського уряду Джєстіном Трюдо.

 

 

Зеленський своїм
Зеленський своїм англійським викликав сміх

 

Так, спочатку свій виступ Зеленський почав англійською мовою, сказавши: «Мені б хотілося розмовляти на мові, яку добре розуміють в цій країні, і яка є офіційною це українська». Потім в залі пролунав сміх, а президент почав виступати державною мовою.

 

 

Вдруге зал сміявся після того, як Зеленський пожимав руки з Трюдо, який також приймав участь у прес-конференції з проблемних питань по Україні, президент звернувся до присутніх: «Привіт. Дорогий прем’єр-міністр, дорогі друзі, пані та панове. Це все. А зараз на українському», — сказав президент України англійською мовою, в черговий раз розсмішивши присутніх.

 

 

Відео Youtube Факти ICTV

ОСТАННІ НОВИНИ


“Вы хотите в состав России? Я — нет!», жорстка заява Лукашенка про союз з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко виступаючи на урочистому заходіякий було присвячено до Дня Незалежності Білорусізаявив про суперечки в поправках до закону про функціонування військового захисту країниПро це повідомляє БЕЛТА.

Вибух на дитячому майданчику біля Дніпра: Постраждало 6 дітей – 2 дитини в реанімації

Нові подробиці: вибух на дитячому майданчику – звідки взявся снаряд? 


Вакарчук в Харкові назвав Крим “російським”

Святослав Вакарчук в рамках свого передвиборчого “Тура Змін” відвідав цими вихідними Харків. Під час спітчу музикант і політик обмовився і назвав Крим “російським”. Казусний виступ політика і музиканта зняли на відео. 


 

За Зеленського: В мережі поширюють відео, як медики Києва обмальовують ліфт агітацією за Зе! Команду

Вчора в соціальних мережах почали поширювати відеоролик, на якому видно як два медики з Невідкладної допомоги розмальовують стінки ліфту в місті Київ агітацією за нинішнього президента України Володимира Зеленського.

Вакарчук это “Срущий воробей”: Дубинський розніс лідера партії “Голос”. Прізвисько “Срущий воробей” вже прикрепилось в мережі.