«Что туфель не нашлось?»: на дружину Зеленського обрушилися з критикою через непротокольне взуття. Відео

«Что туфель не нашлось?»: на дружину Зеленського обрушилися з критикою через непротокольне взуття

 

 

Перша леді Олена Зеленська супроводжувала президента України під час його офіційного візиту в Канаду, прем’єр-міністр якої Джастін Трюдо заявив про готовність до посилення санкцій тиску на Росію за агресію і порушення міжнародних норм.

 

 

«Что туфель не нашлось?»:

 

Про поїздку Олена Зеленська написала на своїй сторінці в Instagram: «… Завтрашній день обіцяє бути дуже насиченим цікавими зустрічами і корисними справами, а сьогодні трохи часу на прогулянку і вечерю».

 

 

У свою чергу сайт глави держави опублікував знімки з заходів, які відбулися в Канаді за участю подружжя Зеленських. Фото викликали жваве обговорення користувачів мережі, які захоплено і критично розглядали наряди Олени Зеленської.

 

 

 

 

Зокрема, після прибуття в Оттаву перша леді вийшла з літака в чорному комбінезоні, чорних босоніжках, з розпущеним волоссям з проділом набік і легким макіяжем.

 

 

На заходах із вшанування пам’яті українців загиблих в Голодоморі 1932-1933 років, Олена Зеленська була в синьому красивому платті-вишиванці з V-подібним вирізом, і в тих же чорних босоніжках. Волосся вона зібрала в пучок, а в вуха вділа сережки-гвоздики.

 

 

 

Користувачі мережі, крім захоплених коментарів залишили і критичні зауваження. Зокрема, деякі вважають, що під час поїздки в Канаду перша леді виглядала не по дрес-коду. Їх спантеличило взуття Олени Зеленської — відкриті босоніжки. Адже, як пишуть багато, на офіційних заходах носок взуття повинен бути закритим.

 

«У босоніжках на офіційні прийоми не ходять! Куди дивляться стилісти? »; «Невже туфель не знайшлося?»

 

 

Джерело інформації:fakty.ua
Відео Youtube ГляделкаUA