Замах на Зеленського! перші подробиці і кадри. Відео

Замах на Зеленського! перші подробиці і кадри

 

 

Главу України можуть усунути олігархічні клани, Президент України Володимир Зеленський знаходиться в самій реальної загрозі, яка загрожує йому буквально на кожному куті.

 

 

Замах на Зеленського

 

 

На главу держави планують замах великі олігархічні клани, повідомляє портал Elise. Володимир Зеленський відразу після вступу на посаду шостого президента України оголосив про те, що має намір вести безкомпромісну боротьбу з олігархами і нечесними на руку політиками, які понад двадцять років розтягували Україну по шматках.

 

Верховний головнокомандувач рішуче відкидає всі спроби домовитися, ведучи проти ворога війну на знищення. Як тільки бандити зрозуміли, що на цей раз підкупом їм не відбутися, почав розроблятися більш радикальний план усунення небезпечного конкурента. Йдеться про фізичний вплив на президента України.

 

 

Незадоволених діями глави держави дійсно багато: олігархічні клани Порошенко і Ахметова, бойовики бандитів Труханова і Кернеса, львівські злодії в законі, що осіли в Дніпрі і Запоріжі — кримінальники всіх мастей.

 

 

Відео Youtube Акценти

Замах на Зеленського