Як Зеленський розносить холуїв старої влади: відео б’є всі рекорди

Як Зеленський розносить холуїв старої влади: відео б’є всі рекорди

 

 

 

Ці можновладці останні 5 років грабували нашу країну, наших людей і армію. Вони відверто знущалися і принижували збідніле населення нашої держави.

 

 

 

Як Зеленський розносить
Як Зеленський розносить холуїв старої влади

 

 

 

Ці покидьки називали Зеленського клоуном і випускали ролики про те, що наш президент наркоман, а Порошенко і його банда «гетьмани» галактики.. Пройшов тільки місяць, Зеленський став Президентом України і цим покидькам вже не так стало весело.

 

 

 

Колишні, як щури поховалися по кутках, і при погляді на Володимира Зеленського просто втрачають дар мови. Президент України всього майже за 2 місяці провів неймовірну чистку старих політиків по всій Україні. Депутати, чиновники, прокурори, митники, всі летять один за одним по всій державі.

 

 

Ця підбірка відео з президентом б’є всі рекорди:

Відео Youtube Ze! Life

По матеріалах сайту: migtime.info


“Вас начнут калечить и стрелять”: Сороченко, який побив ветерана у Бердичеві, загрожує азовцям

Артур Сороченко, який побив ветерана АТО в місті Бердичів, почав погрожувати азовцям, тому що ті нібито намагаються його знайти: “Вас почнуть калічити, і стріляти прямо в під’їздах по одному”

Пранкер від імені Зеленського “наехал” на главу поліції Дніпропетровської області 

Російські пранкери Володимир Кузнєцов – «Вован» і Олексій Столяров «Лексус» поговорили з головним поліції Дніпропетровської області Віталієм Глуховеря від імені президента України Володимира Зеленського. Аудіозапис повідомлення викладена в Youtube 27 липня, ввечері.


“Сорочка мало не лопається”: Путіна вже точно викрили у використанні двійника 

Главу Кремля Володимира Путіна в черговий раз викрили у використанні ним свого двійників.

Обслуговувати Ахметова: Шустер повертається на українське ТБ, на канал олігарха 

елеведучий Савік Шустер, витіснений з українського ефіру після того, як став не потрібен старій владі Порошенка, повертається на телеканал «Україна» олігарха Ріната Ахметова.

Як “Ліга сміху” в Одесі “мочила” Порошенко на “потіху” Зеленському

Глава держави Володимир Зеленський 26 липня в Одесі відвідав новий концерт  програми – “Ліги сміху”. На шоу було повно гострої політичної сатири, проте не про Зеленського, а про його попередника Петра Порошенка.