Як порохоботи перемир’я зривали та Днем незалежності Зеленському погрожували

Прихильники колишнього президента України Петра Порошенка влаштували під Офісом президента України акцію протесту проти нібито «капітуляції» на Донбасі.

Як порохоботи перемир'я зривали
Як порохоботи перемир’я зривали

 

«Капітуляцією» вони вважають досягнуті домовленості щодо режиму припинення вогню на Донбасі, який стартував 27 липня, опівночі.

Протестанти вимагали скасувати начебто роззброєння української армії в зоні конфлікту, висловлювали обурення забороною воїнам ООС не тільки стріляти у відповідь, але і проводити розвідку, а також заявили про недовіру голові ОПУ Андрію Єрмаку, якого вони називають агентом впливу РФ.

Вони тримали в руках плакати з вимогою відставки президента Володимира Зеленського. На плакатах написано «Зелю геть», «Зе, не бійся», «2013 — Яник, 2020 року — Зе. Дежавю?».

З вуст виступаючих звучать критика та образи на адресу Володимира Зеленського, також президента звинуватили у державній зраді та стверджують, що можливі тільки два варіанти: «Капітуляція або смерть».

«Людина на прізвище Зеленський заборонив української армії захищати Україну. Здається, тут є державна зрада. Здається, людина, що є президентом України, став слугою Росії та змушує українське військо капітулювати перед російським агресором», — йдеться в заявах.

Відео Klymenko Time

Як ми уже розповідали, за інформацією українських ЗМІ п’ятий президент Україну Петро Порошенко разом із сім’єю полетів до Туреччини. Він вилетів чартерним рейсом до міста Бодрум, ціна білета на такі рейси коливається в районі 15 тисяч євро.