«Я теж була агентом Кремля». Новий прес-секретар Зеленського Юлія Мендель розповіла як збудує відносини із СМІ

«Я теж була агентом Кремля». Новий прес-секретар Зеленського Юлія Мендель розповіла як збудує відносини із СМІ

 

Новопризначений прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що за попередньої влади її теж називали «агентом Кремля», але взаємодія команди нового президента зі ЗМІ буде побудовано по-іншому.

 

Я теж була агентом
«Я теж була агентом Кремля». Юлія Мендель

 

Про це вона сказала сьогодні, 3 червня, на прес-конференції, відповідаючи на питання «Страни» про те, як нова адміністрація президента буде вибудовувати взаємини із засобами масової інформації, з огляду на, що при президенті Петру Порошенку редакцію «Страни» відносили до «агентів Кремля», а питання екс-президенту ставили зазвичай три-чотири лояльних журналіста.

 

 

«На жаль, так вийшло, що я теж» агент Кремля «за попередньою роботою. Я маю на увазі, що я теж була в цій шкурі. Проте, дивіться. Президент не ховається від медіа. Ми бачимо щотижня, що він з’являється на камери, і кожного тижня він щось коментує. Я являюсь додатковим елементом, тому що він не може бути присутнім одночасно в декількох місцях. до того ж він не хоче світитися на камери, щоб, умовно кажучи, перерізати якусь стрічку на відкритті якогось дитсадка, бо це не рівень президента. Але він не ховається, у нас є комунікаційна команда, і я, як додаткове джерело, і президент, який з’являється кожного тижня і ніколи не відмовляє в коментарях. Власне, про агентів Кремля я нічого не можу сказати «, — відповіла Мендель.

 

Відео Youtube 112 Украина

Джерело інформації: strana.ua