«Вы считаете, что я идиот?»: Зеленський уже Одесі робить розгін чиновникам. Відео

«Вы считаете, что я идиот?»: Зеленський уже Одесі робить розгін чиновникам

 

 

Президент України Володимир Зеленський перебувае в Одесі. Сьогодні на нараді в адміністрації морського порту міста він розкритикував главу Державної фіскальної служби Олександра Власова і почав вимагати у нього написати заяву про відхід зі свого поста, передає Інтерфакс-Україна.

 

Вы считаете
«Вы считаете, что я идиот?»: Зеленський
Після вступу на посаду глави держави Зеленський не раз вимагав активізувати боротьбу з контрабандою. Раніше він зажадав від Власова прийняти «жорсткі кадрові рішення» щодо керівників митниць Волинської, Чернівецької, Львівської та Закарпатської митниць.

 

«Я хотів би, щоб Ви написали заяву, що не пішли у відпустку, а написали заяву на звільнення. Я Вам сказав звільнити всіх неефективних співробітників, Ви в Facebook написали, що звільняєте їх, а насправді, відправили у відпустку», — сказав Зеленський на нараді в Одесі.

 

 

Вы считаете

 

 

Власов відповів, що двоє керівників митниць відправлені у відпустку за станом здоров’я близьких родичів, написавши при цьому заяви про звільнення.

 

 

«Ви вважаєте, що я ідіот? Гаразд я, — ви нас усіх вважаєте ідіотами? Я хотів би, щоб ви особисто написали заяву на ваше звільнення. Не пішли у відпустку, а реально це зробили, якщо можна. Якщо ви не можете впоратися з людьми, які є відповідальністю по вашій вертикалі. Скажіть мені дату, щоб я це знав не з Фейсбук, а з реальних документів», — сказав глава держави.

 

 

На це глава УКРІНФОРМ заявив, що має намір до кінця дня подати у відставку.

 

Це вже друга публічна прочуханка за останній тиждень, яку влаштовує чиновникам Зеленський. Раніше в Борисполі Київської області він назвав представника місцевої влади «розбійником» і «чортом».