«Він і подумати тоді не міг»: відео 20-річної давнини з молодим Зеленським

 

«Він і подумати тоді не міг»: відео 20-річної давнини з молодим Зеленським

 
Інтернет-користувачі активно обговорюють відео, записане в далекому 1998 році. На ньому молодий кандидат на президентську посаду Володимир Зеленський коментує виступ своєї та інших команд КВН.
  з молодим Зеленським
В тому числі, 20-річний Зеленський розповів, яким чином він потрапив в команду « Запоріжжя — Кривий Ріг -Транзіт», а потім в «95 Квартал». Ролик відповідного змісту опубліковано на сторінці «KiViN» на Youtube.
 
Так, на відео Зеленський дав свою оцінку роботі інших команд, а крім того поскаржився на те, що Олександр Масляков при виступі «95 кварталу» прибирав їх музичні номери.
 
«Саме круте то, що він залишився таким же простим людиною!», «Він народився вже з хрипким голосом?», «А зараз цей хлопчина став президентом України. Красава! »,« Сказали б йому тоді що він буде президентом. він би напевно а ** їв і просто посміявся над такою жартом », — пишуть у коментарях до відео.
   

 

 

«Интересно посмотреть на оборотней» Усик сказав, як потрібно вчинити з порохоботами, які уже за Зеленського.… На Майдані Незалежності хлопець побив дівчину-поліцейську і викрав службовий автомобіль. Відео