«Интересно посмотреть на оборотней» Усик сказав, як потрібно вчинити з порохоботами, які уже за Зеленського. Відео

«Интересно посмотреть на оборотней» Усик сказав, як потрібно вчинити з порохоботами, які уже за Зеленського

 

Український чемпіон Олександр Усик прокоментував перемогу Володимира Зеленського на президентських виборах. Зокрема, Усик заявив, що йому буде цікаво дивитися на перевертнів, перевтілюватися в зовсім інше.
«Интересно посмотреть на оборотней»
«Интересно посмотреть на оборотней»

 

Чемпіон впевнений, що всіх потрібно обов’язково посадити до в’язниці. «У нас новий президент — чудово. Знаєте, що дуже цікаво? Подивитися на ось тих перевертнів, які будуть перевертатися, перевтілюватися в інше обличчя.

 

Насправді їх потрібно пробачити. Пробачити і посадити », — підкреслив Олександр Усик . Потрібно відзначити, що український чемпіон за словом в кишеню ніколи не лізе, і він відомий своїми жорсткими і правдивими коментарями.

 

На президентських виборах в Україні 21 квітня перемогу здобув Володимир Зеленський , який набрав 73% голосів. При цьому за Порошенка проголосували тільки 24% виборців. Багато експертів вважають, що близьке оточення Порошенко, а також його прихильники в особі блогерів і політологів зовсім скоро почнуть перевзуватися і переходити на бік новообраного глави держави.

Відео Youtube Смотри и Думай