Віктор Медведчук останні роки веде боротьбу зі смертельною хворобою, і становить серйозну загрозу для України

 

Віктор Медведчук останні роки веде боротьбу зі смертельною хворобою, і становить серйозну загрозу для України

   
Влад Росс заявив журналістам видання Главред, що Віктор Медведчук в даний час бореться зі смертельною хворобою. Також астролог додав, що цей політик є серйозною загрозою для України.
  Віктор Медведчук    
Влад Росс стверджує, що Віктор Меведчук, судячи з його натальной карти, є дуже небезпечною людиною для України. У гороскопі політика Сірчаний Місяць і Сатурн знаходяться в злісному Скорпіоні.
 
Це говорить про те, що Медведчук — людина злопам’ятна, що він не готовий забувати або прощати будь-які образи. Крім цього, дана комбінація планет вказує на людину-руйнівника.
   
За словами астролога, таке поєднання небезпечно і для самої людини, оскільки він сам пожирає себе зсередини. Росс стверджує, що Медведчук вже багато років веде запеклу боротьбу зі смертельною недугою, і це, швидше за все онкологія.
   
Причому, несприятливе розташування планет в Скорпіоні вказує на те, що злоякісна пухлина локалізувалася в сечовидільній системі. Саме тому політик так змінився останнім часом.
 
Більш того — астролог прогнозує, що жити Медведчуку залишилося років 5-10, не більше.
   

Война с олигархами и воскрешение среднего бизнеса — Влад Росс рассказал о будущем Зеленского

Джерело інформації: replyua.net

 

 

Садовий пішов на союз з Медведчуком і продає йому свою медіа-імперію: телеканал «24», ТРК «Люкс»,… Первые кадры: Брифинг Владимира Зеленского в Турции. Видео