Відео Дня: У мережі виклали відео, як дебелий польський пан знущаються і б’є українських заробітчан. Відео

 

Відео Дня: У мережі виклали відео, як дебелий польський пан знущаються і б’є українських заробітчан

 
Як повідмляє видання «Сирана», у соціальні мережі потрапило відео сварки між польським роботодавцем і декількома українськими заробітчанами. Відеоролик був розміщений 17 липня на пабліку «Український мігрант» на Фейсбук.
 
Відео дня
Дебелий польський пан знущаються і б’є українських заробітчан

 
«Уже давно настав час відкритого, публічного і дуже неприємного обговорення що до ставлення польських роботодавців до українських мігрантів», — йдеться в повідомленні до відео.
   
На опублікованому відео можна побачити, як польський роботодавець з синьою парасолькою приходить на поле з теплицями, де працюють українські робітники. Між ними перед цим відбулася якась сварка і тому господар вимагає, щоб його перестали знімати на телефон.
 
Поляк кричить на українців, потім вибиває телефон з рук українки і вимагає, щоб люди повернулися до роботи. Захищає її інший українець — в результаті синя парасолька виявляється на землі. «Як пан поводиться на полі по відношенню до людей, так і я себе веду», — сказала горда українка, у якій поляк ще раз хотів вибити телефон.
   

Як ми повідомляли раніше у Варшаві кинули пляшку з коктейлем Молотова в дім українських заробітчан

    Відео Facebook Український мігрант

 

 

«Вы меня назвали малоросом? А можете даказать что Вы — украинка»: Зеленський поскандалив з депутаткою… «Вы хотите нас всех тут построить?»: Директор аеропорту Миколаєва нахамив Зеленському. Відео