В авіакатастрофі під Львовом розбився Ан-12. Є постраждалі і загиблі. Перша інформація про катастрофу

 

В авіакатастрофі під Львовом розбився Ан-12. Є постраждалі і загиблі. Перша інформація про катастрофу

 

За повідомленям видання «Страна», сьогодні, 4 жовтня, під Львовом сталася авіакатастрофа. Літак Ан-12 впав в районі кладовища в Сокольниках, на борту літака було 7 осіб. За попередніми даними, є постраждалі і загиблі.

 

Ан-12
Підд Львовом розбився Ан-12

 

Про катастрофу о 08:30 повідомив депутат і член ГО «Варта 1» Ігор Зінкевич. За його даними, літак Ан-12 повинен був приземлитися в аеропорту «Львів», але зробив посадку біля цвинтаря в Сокольниках. Це сталося близько 08:00. На борту нібито військового Ан-12 знаходилися 7 осіб, поки про стан або постраждалих не відомо. Ще годину буде закритий аеропорт «Львів» (оголосили в аеропорту).

О 08:15 стало відомо, що є постраждалі і загиблі, за попередньою інформацією на борту вантажного літака Ан-12 було 7 членів екіпажу і говорять про одного пасажира.

Дані на 8:30 — вантажний Ан-12 летів з Віго (Іспанія) в Стамбул (Туреччина). Сідав в аеропорту «Львів» на дозаправку. В 06.45 зник зв’язок з екіпажем. Ведуться пошукові роботи. Смуга закрита на зліт і посадку «, — написав депутат.

 

Ан-12

Ан-12

Ан-12

 

 

Відео Youtube NEWSONE

 

Дав задню! Порошенку сподобалася вчорашня промова Зеленського і він закликав «знижувати градус» Щось новеньке! Путін закликав російські телеканали перестати очорняти Україну. Відео