У США знову вбили темношкірого афроамериканця

 

У США на південному сході країни, в Атланті, почалися протести через убитого при затриманні поліцейським афроамериканця.

Повідомляється, що в демонстраціях беруть участь не менше кількох тисяч людей. Акція почалася в штаті Джорджія.

У США знову вбили темношкірого афроамериканця
У США знову вбили темношкірого афроамериканця

 

Також відомо, що група протестуючих знаходиться в центрі міста. Протестанти вимагають від влади припинити надмірне застосування сили співробітників правоохоронних органів і забезпечити дотримання прав афроамериканців. Про це повідомив телеканал CNN.

Крім усього цього, телеканал заявив, що місцеві представники правозахисних організацій виступили за усунення з посади начальника поліції міста.

У США знову вбили темношкірого афроамериканця

Своєю чергою, бюро розслідувань штату раніше повідомило, що почало розгляд у зв’язку з тим, що сталося, коли темношкірий чоловік, якого, як з’ясувалося вже набагато пізніше, звали Рейшард Брукс, заснув в машині.

Копи спробували застосувати електрошокер, однак Бруксу вдалося відняти його. Ймовірно, злякавшись, поліціянт вистрілив у афроамериканця. Темношкірий чоловік був госпіталізований в лікарню, де і помер.

 

Відео Al Jazeera English

Як ми розповідали раніше, після масових акцій протесту у Вашингтоні, поблизу Білого дому, президент Дональд Трамп мусив переховуватись в бункері. Президент США провів там декілька годин зі своєю охороною. Відео