У Маріуполі де виступає Зеленський вивісили банер “Мені 42-й рік, я ж не лох, я президент цієї країни!”. Відео

 

У Маріуполі де виступає Зеленський вивісили банер “Мені 42-й рік, я ж не лох, я президент цієї країни!”

 

Як передає видання «Страна», сьогодні, у вівторок, 29 жовтня, в Маріуполі у шатра, де буде проходити інвестиційний форум, активісти влаштували акцію протесту проти політики президента Володимира Зеленського стосовно розведення сил на Донбасі.

  У Маріуполі де виступає

 

Націоналісти розтягнули два зелених банери, на яких написано: «Мені 42-й рік, я ж не лох, я президент цієї країни!» і «Після відведення гради долетять сюди!».

Крім того, на проспекті Миру звучить пісня зі словами «Мені 42-й рік, я ж не лох, я президент ….» Серед протестуючих помічений лідер маріупольського осередку Національного корпусу Антон Требухів.

  Відео Youtube aqua minerale

Нагадаємо,  26 жовтня Володимир Зеленський на підвищених тонах поспілкувався з добровольцями в Золотому, які зі зброєю виступають проти розведення сил на Донбасі . Він заявив їм: «Я — президент цієї країни, я не лох».

 

 

 

Федина заявила що готова вибачитися перед Зеленським, якщо він і партія «Слуга Народа» вибачяця теж.… «Дубинський добився свого»: Проти Федини, що загрожувала Зеленському, порушили кримінальну справу