У КИЄВІ СТАВСЯ ПОТУЖНИЙ ВИБУХ НА ПОЗНЯКАХ

Вибух газу стався 21 червня в житловому будинку на сході Києва — ударною хвилею пошкоджені квартири відразу на чотирьох поверхах. Про це повідомив пресцентр Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

У КИЄВІ СТАВСЯ ПОТУЖНИЙ ВИБУХ НА ПОЗНЯКАХ
У КИЄВІ СТАВСЯ ПОТУЖНИЙ ВИБУХ НА ПОЗНЯКАХ

«О 10:00 в Дарницькому районі по вулиці Григоренка, 41 в дев’ятиповерховому житловому будинку стався вибух, за попередніми даними газоповітряної суміші, з наступним обваленням перекриттів четвертого, п’ятого, шостого та сьомого поверхів», — йдеться в повідомленні.

На місце події відправлені наряди екстрених служб. Інформації про постраждалих поки немає.

На фотографіях і відео з місця надзвичайної події, які публікують українські ЗМІ, видно, що в будинку частково обрушилася фасадна стіна, міжповерхові перекриття та кілька балконів. Найбільш серйозні пошкодження отримали квартири на шостому і сьомому поверхах.

Неподалік від  багатоповерхового будинку по проспекту Григоренка у Києві, де стався вибух, рятувальники виявили малолітню дитину. Повідомляється, що рятувальники вже вивезли дитини з місця події і зараз він знаходиться в повній безпеці.

Повідомляється, що міський голова Віталій Кличко приїхав близько 11:40, майже через дві години після події. Разом з ним Позняки відвідав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У КИЄВІ СТАВСЯ ПОТУЖНИЙ ВИБУХ
ФОТО/Strana.UA