В Карабасі ранений російський військовий, а боєць з Азербайджану загинув

На території Нагірнокарабаської Республіки в районі Мадагіза сталася резонансна надзвичайна подія. Під час підриву вибухового пристрою поранення отримав російський військовослужбовець зі складу миротворчої місії.

Про це повідомляє видання Replyua.net.

У Карабасі був ранений російський військовий
У Карабасі був ранений російський військовий

Один з бійців азербайджанської армії загинув. Російське інформаційне агентство уточнює, що в результаті підриву поранення різного ступеня тяжкості отримали четверо співробітників Міністерства надзвичайних ситуацій Нагірного Карабаху.

Джерела з Росії стверджують, що військовий Росії був доставлений в госпіталь в столицю Азербайджану, де він знаходиться в безпеці. Вибух прогримів під час пошукової операції, яка займалася виявленням тіл людей, які загинули під час бойових дій між Азербайджаном і Вірменією.

У пошуках участь брали представники Червоного Хреста, миротворці Росії, військові азербайджанської армії, а також місцеві співробітники Міністерства надзвичайних ситуацій.

 Нещодавно ми розповідали, що в Нагірному Карабасі по миротворцях із Російської Федерації був відкритий вогонь. На колону російських військових було скоєно напад з боку групи вірменських солдатів. Відео