«Ты конченый идиот»: На РашаТВ уже почти драки из за Саакашвили. Відео

 

«Ты конченый идиот»: На РашаТВ уже майже бійки із за Саакашвили

 
Російський політолог Микола Платошкін і український експерт Олександр Семченко затіяли суперечку в ефірі пропагандистського ток-шоу «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1».
 
Ты конченый идиот
«Ты конченый идиот»: На РашаТВ уже майже бійки із за Саакашвили

Причиною для скандалу стало підписання президентом Зеленським указу про повернення колишньому президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі українського громадянства. Експерт з РФ заявив, що не бажає Україні добра, і в зв’язку з цим він вітає повернення Саакашвілі.
 
«Практика показує, що всюди, де Саакашвілі — там хайп, бардак і безлад. Це здорово », — сказав Платошкін, підкресливши, що його дуже радує президент України Володимир Зеленський :«Я не очікував, що він буде так швидко вести Україну до розвалу».
 
Коментуючи таку заяву, Семченко назвав свого опонента «кінченим ідіотом». В процесі перепалки ще один з гостей також підвищив голос, після чого ведуча шоу Ольга Скабеева заявила: «Ви-то чого подхріківаете? Подхрюківаете, як модно зараз говорити ». Після цього Платошкін образився і залишив студію.
 

Увагавідео містить російську пропаганду, спрямовану проти України!

Джерело інформації: replyua.net

 

 

У Львові протестувальники виламавши двері захопили мерію Садового. Відео Може Вам ще «чекушечку» в студію?: Скандальний нардеп Мосійчук з’явився п’яним в прямому ефірі. Відео