«Твоє місце в кінці колони»: ветеран АТО грубо вказав місце Зеленського на *Марші Гідності*

 

«Твоє місце в кінці колони»: ветеран АТО грубо вказав місце Зеленського на *Марші Гідності*

   
Екс-командир батальйону «Свята Марія» і нардеп від Радикальної партії Дмитро Лінько обурився рішенням президента Володимира Зеленського прийти на Марш гідності в День незалежності України. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 30 липня.
         
Дмитро Лінько заявив, що Зеленський паразитує на ініціативах військових.
   
«Президент України Зеленський спочатку скасовує військовий парад, бо вважає це марнотратством, а зараз намагається примазатися до організованого ветеранами Маршу захисників України. Якщо Зеленський хоче приєднатися до народної ініціативи, йому залишається почесне місце в кінці колони», — написав він.
Нагадаємо що глава Офісу президента Андрій Богдан анонсував  проведення 24 серпня замість військового параду в Києві в День незалежності України, 24 серпня, Марша гідності з представниками різних родів військ. Володимир Зеленський збирається цей хід очолити.
   
 
Дмитро Лінько в складі свого підрозділу брав участь в так званій антитерористичної операції на сході України. Після обрання в Верховну Раду залишився в своєму батальйоні як рядовий боєць.

Хто такий депутат Радикальної партії Лінько, у якого нібито вимагала 10 тис дол

 

 

«Переставай бухать!» Кошовий озадачив користувачів мережі новим відео. Відео СКАНДАЛ: Категорически отказалась обслуживать государственным языком: сеть подорвало видео из супермаркета. Видео
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com