«Твоє місце в кінці колони»: ветеран АТО грубо вказав місце Зеленського на *Марші Гідності*

«Твоє місце в кінці колони»: ветеран АТО грубо вказав місце Зеленського на *Марші Гідності*

 

 

Екс-командир батальйону «Свята Марія» і нардеп від Радикальної партії Дмитро Лінько обурився рішенням президента Володимира Зеленського прийти на Марш гідності в День незалежності України. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 30 липня.

 

 

 

 

 

Дмитро Лінько заявив, що Зеленський паразитує на ініціативах військових.

 

 

«Президент України Зеленський спочатку скасовує військовий парад, бо вважає це марнотратством, а зараз намагається примазатися до організованого ветеранами Маршу захисників України. Якщо Зеленський хоче приєднатися до народної ініціативи, йому залишається почесне місце в кінці колони», — написав він.
Нагадаємо що глава Офісу президента Андрій Богдан анонсував  проведення 24 серпня замість військового параду в Києві в День незалежності України, 24 серпня, Марша гідності з представниками різних родів військ. Володимир Зеленський збирається цей хід очолити.

 

 

 

Дмитро Лінько в складі свого підрозділу брав участь в так званій антитерористичної операції на сході України. Після обрання в Верховну Раду залишився в своєму батальйоні як рядовий боєць.

Хто такий депутат Радикальної партії Лінько, у якого нібито вимагала 10 тис дол

 

«Переставай бухать!» Кошовий озадачив користувачів мережі новим відео. Відео СКАНДАЛ: Категорически отказалась обслуживать государственным языком: сеть подорвало видео из супермаркета. Видео
© 2022 UA.STENA.INFO
Наверх
Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Наші контакти: ua.stena.info@gmail.com