Танець Саакашвілі в нічному клубі Києва «порвав» інтернет. Відео

Танець Саакашвілі в нічному клубі Києва «порвав» інтернет

 

Колишній губернатор Одеської області і екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі продовжує святкувати своє повернення на Україну, «запалюючи» в злачних місцях столиці.

 

Танець Саакашвілі
Танець Саакашвілі в нічному клубі Києва «порвав» інтернет
Відповідна відеозапис була опублікована в соціальних мережах.

 

На ролику Саакашвілі танцює під пісню «Плакала» української поп-групи «Kazka», що викликало інтерес у інших відвідувачів, які в кінці «номера» навіть вигукнули йому «Молодець!».

 

«Ну і скажіть мені, що він не під наркотою … Ось що порошок животворящий робить …», — коментують користувачі опубліковане відео.

 

 


Кандидата від “Слуги народу” Куницького “ZpSanek” внесли до “Миротворця” як загрозу для України

Як повідомляють ЗМІ, після опублікування даних Центру досліджень ознак злочинів проти національної безпеки держави, світу, безпеки людей та міжнародного правопорядку кандидатуру в народні депутати по 169 округу Харкова Олександра Куницького внесли до списку сайту ” Миротворець “.

Під Полтавою нарешті піймали і вбили знамениту чупакабру

Житель села Іванівка з Полтавської області 3 липня виявив поруч з приватним домогосподарством дивовижного звіра і вбив його. Жителі стверджують, що це знаменита чупакабра, повідомляє Ехо .

“Убрать НАТО і вернуть Шарія і Клюева”: невідомі “мінери” погрожують підірвати Одеський морвокзал

Невідомі прислали в одеський філіал Адміністрації морських портів України (АМПУ) повідомлення про намір підірвати Одеський морвокзал, і висунули ряд вимог, які необхідно виконати, щоб уникнути теракту.