«Свята справа»: в мережі показали, як на Донбасі московський поп підвозить зброю окупантам. ВІДЕО

 

«Свята справа»: в мережі показали, як на Донбасі московський поп підвозить зброю окупантам

 

Військові 93-й ОМБр зняли відеодоказ, як до окупантів на Донбасі постійно підїзжає чоловік одягнений в рясу, і роздає окупантам боєприпаси.

 

 

Свята справа
«Свята справа»: в мережі показали, як на Донбасі московський поп підвозить зброю окупантам
Відповідне відео опубліковано на Фейсбук 93-й бригада «Холодний Яр». По словах військових цей ролик їм надали в українській розвідці.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Гуманитарный коридор в Мариуполе! Ирина Верещук рассказала как будут действовать гуманитарные коридоры

 

«Розвідники зафіксували, як чоловік одягнений в рясу регулярно приїжджає на позицію окупантів і начебто молиться в напрямку українських позицій, потім освячує бойовиків і їде назад.

 

Як зазначають наші розвідники, це напевно є один із командирів бойовиків, який привозить на своєму білому авто «Нива» на позиції терористів боєкомплекти і різні документи».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Один украл мои берцы, а остальные рылись в одежде": Как медик ВСУ взял в плен восемь российских оккупантов. ВИДЕО

 

Як раніше повідомлялося групою ІС, Московський патріархат, формально будучи релігійною організацією, займається активною політичною діяльністю в інтересах РФ і Кремля .

 

 

Пропаганда ідей «русского мира», заперечення національної ідентичності українців, виправдання російської агресії, мілітаризація свідомості кримчан — неповний перелік того, у що активно залучені служителі російської церкви на українському півострові.