Суд поставив крапку в позові Портнова

Минулий соратник експрезидента Віктора Януковича, та відомий юрист Андрій Портнов заявив, що Київський апеляційний суд поставив крапку в його позові до п’ятого президента Петра Порошенко. Про це правозахисник написав у своєму Telegram-каналі в четвер, 25 червня.

Суд поставив крапку в позові Портнова
Суд поставив крапку в позові Портнова

«Київський апеляційний суд, дай йому Бог здоров’я, поставив тільки що крапку в моєму позові до Порошенка, його телеканалу «Прямий» і партії «Європейська солідарність«, — повідомив Андрій Портнов.

Портнов також додав, що вердиктом правосуддя є те, що Порошенко і його партія мають заплатити йому витрати по судовому процесу і протягом п’яти днів спростувати всю брехню про нібито його причетність до передачі в Росію матеріалів кримінальних справ, в яких ексгарант є фігурантом.

«Петро Порошенко, думаю, мій розрахунковий рахунок ви пам’ятаєте ще з вашого минулого платежу. Ну і спостерігаємо за сайтом вашої злодійської партії та ефіром вашого, що живе на вкрадені у країни гроші, офшорного каналу» Прямий». П’ять днів у вас на виконання, потім нові навчально-виховні заходи«, — підкреслив на завершення Андрій Портнов.

Суд поставив крапку в позові Портнова

Telegram-канал Андрій Портнов

Як ми також розповідали, президент України Володимир Зеленський вручив ключі та сертифікати на перші 12 квартир постраждалим сім’ям від вибуху багатоповерхового будинку на Позняках: «Чим можемо ми допомагаємо. Всі 40 квартир ми видамо протягом найближчих днів», — Володимир Зеленський. Відео