«Сьогодні Портнов, а завтра Янукович»: Студенти України протестують проти Портнова. Відео

«Сьогодні Портнов, а завтра Янукович»: Студенти України протестують проти Портнова

 

 

Колишній заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов, який нещодавно повернувся в Україну, має намір повернутися до роботи на кафедрі конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 

Сьогодні Портнов
«Сьогодні Портнов, а завтра Янукович»

 

Як передає « Радіо Свобода », інформацію підтвердив керівник відділу кадрів Олексій Іванченко, зазначивши, що Портнов приступить до роботи з 1 вересня 2019 року і буде працювати до 30 червня 2020 року.

 

Студенти України протестують проти Портнова
«Сьогодні Портнов, а завтра Янукович»: Студенти України протестують проти Портнова
На цей час Портнова зараховують до ВНЗ на умовах строкового трудового договору до проведення конкурсу на посаду професора кафедри конституційного права, як це прийнято в університеті.

 

Тим часом студенти зустріли повернення колишнього викладача в багнети. Вони протестують проти повернення Портнова на кафедру конституційного права.

 

 

 

«ЗМІ пишуть, що Портнов відновився професором юридичного факультету Національного університету ім. Шевченко і студенти пропонують протестувати. 

 

 

«Інформую, мене не відновлювали, а заново прийняли на кафедру конституційного права. І я підтримую протест, крім голодування. Громадяни повинні вільно висловлювати свої думки і займатися в будь-якому зручному для них форматі» , — написав Портнов в Telegram-каналі.

 

 

Відео Youtube Андрей Луганский 2

Джерело інформації: fakty.ua