«Сьогодні Портнов, а завтра Янукович»: Студенти України протестують проти Портнова. Відео

 

«Сьогодні Портнов, а завтра Янукович»: Студенти України протестують проти Портнова

   
Колишній заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов, який нещодавно повернувся в Україну, має намір повернутися до роботи на кафедрі конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
   
Сьогодні Портнов
«Сьогодні Портнов, а завтра Янукович»
 
Як передає « Радіо Свобода », інформацію підтвердив керівник відділу кадрів Олексій Іванченко, зазначивши, що Портнов приступить до роботи з 1 вересня 2019 року і буде працювати до 30 червня 2020 року.
 
Студенти України протестують проти Портнова
«Сьогодні Портнов, а завтра Янукович»: Студенти України протестують проти Портнова
На цей час Портнова зараховують до ВНЗ на умовах строкового трудового договору до проведення конкурсу на посаду професора кафедри конституційного права, як це прийнято в університеті.
 
Тим часом студенти зустріли повернення колишнього викладача в багнети. Вони протестують проти повернення Портнова на кафедру конституційного права.
   
 
«ЗМІ пишуть, що Портнов відновився професором юридичного факультету Національного університету ім. Шевченко і студенти пропонують протестувати. 
   
«Інформую, мене не відновлювали, а заново прийняли на кафедру конституційного права. І я підтримую протест, крім голодування. Громадяни повинні вільно висловлювати свої думки і займатися в будь-якому зручному для них форматі» , — написав Портнов в Telegram-каналі.
    Відео Youtube Андрей Луганский 2 Джерело інформації: fakty.ua

 

 

Антиросійські погроми: у Тбілісі штурмують парламент. ОНЛАЙН — ОНЛАЙН ТЕРМІНОВО! КСУ визнав конституційним указ Зеленського про розпуск Ради. Вибори будуть 21 липня. Відео