«Слуга народу» отримують 255 місць у Верховній Раді, і зможуть приймати закони самостійно. Відео

 

«Слуга народу» отримують 255 місць у Верховній Раді, і зможуть приймати закони самостійно

   
За попередньою інформацією, політична сила отримає на 21 голос більше мінімальнї кількості, необхідної для прийняття законопроектів в парламенті
 
«Слуга народу»
«Слуга народу» отримає 255 місць у Верховній Раді
 
Як пишуть РІА Новини, відповідно до результатів, отриманими після обробки 50% протоколів, «Слуга народу» отримає у Верховній Раді IX скликання 247 місць — 122 депутатів пройдуть за партійними списками, а 125 — за мажоритарними округами.
 
Таким чином, вони зможуть сформувати однопартійну більшість — для прийняття законопроекту, згідно з українським законодавством, потрібно не менше 226 голосів. Однак цього недостатньо, щоб внести поправки в Конституцію без підтримки інших політичних сил — для цього необхідно мінімум 300 голосів.
    «Слуга народу» отримає 255 місць  
«Опозиційна платформа — За життя» займе 43 крісла: 37 людина обрані за партійними списками, а 4 — за мажоритарними округами.
«Європейська солідарність» буде представлена ​​в парламенті 27 депутатами: 25 проходять за партійними списками, ще 2 — за мажоритарними округами.
«Батьківщини» отримає 25 мандатів: 23 за партійними списками, ще 2 — за мажоритарними округами.
«Голос» матиме 20 місць: 18 за партійними списками і 2 — за мажоритарними округами.
Самовисуванців в новому складі парламенту буде 49 осіб.
 
За попередньою інформацією, «Слуга народу» набирає 42,45%, «Опозиційна платформа — За життя» — 12,88%, «Європейська солідарність» — 8,64%, «Батьківщина» — 8,01%, «Голос» — 6,38%.
   

У Зеленського 255 депутатів! Абсолютна моно-більшість

Відео Youtube В УКРАЇНІ

На президента знову «наїхали» в мережі: світові ЗМІ «зловили» дивного Зеленського на виборах

Видання «Reuters» опублікувало фотографію президента України Володимира Зеленського, який саме виходив з кабінки для голосування під час парламентських виборів.

«Слуга Народа взял весь Днепр»: Журналістка оприлюднила дані екзитполів по мажоритарці

Українська журналістка Ксенія Василенко, відома під псевдонімом Соня Кошкіна, розповіла про те, як голосують в мажоритарних округах.

Не поделили покойника: под Киевом сотрудники ритуальных служб устроили стрельбу

Киевская область, город Ирпень, 21 июля сотрудники двух ритуальных служб устроили драку со стрельбой.

 

 

 

Дубинский: Привет лысой з@лупе Кононенку, или почему нет итогов выборов на 94 округе. Відео Вот тебе и герой Украины: Савченко получила аж восемь голосов на выборах в Верховную Раду.…